LUX Fit

Kardio treniruotės vakuumo kapsulėje

Kardio treniruotė vakuumo kapsulėje su kolagenu ir papildomu šildymu. Rezultatas - itin greitas riebalų deginimas ir mažėjantis celiulitas.

Kardio vakuume

Kuo kardio sportas naudingas?

Dauguma kardio mato tik kaip būdą numesti nereikalingą svorį, tačiau kardio priverčia širdį susitraukti greičiau ir jai nelieka nieko kito kaip tik stiprėti. Treniruotės metu išskiriami „gero jausmo“ hormonai serotoninas, dopaminas ar endorfinai. Dėl to sportuojantys žmonės jaučiasi žvalesni ir geresnės nuotaikos. Labai svarbu, kad kardio padeda atsigavimo procesui po sunkios treniruotės su svoriais ir tarnauja kaip aktyvus poilsis. Galų gale kardio padeda išvengti diabeto. Sportuodami Jūs „mokote“ raumenis panaudoti gliukozę energijai ir negyvenate visą dieną su nuolatiniais gliukozės bei insulino šuoliais ir staigiais kritimais, kas sukelia mieguistumą, tingumą, apatiją, nuovargį ir kitus nemalonius dalykus.

Kuo bėgimo takelis unikalus?

BODY SHAPE treniruoklyje panaudos technologijos jau naudojamos daug metų. Dėl ilgalaikio šių technologijų naudojimo, jos jau yra patikrintos laikos. Poveikio žmogaus kūnui stebėjimas leido išrasti metodą, kuris savyje leidžia suderinti skirtingus elementus. Šis trenitruoklis užtikrina saugią treniruotę, tačiau daug intesyvesnę nei standartinė treniruotė ir geresnius rezultatus.

Su BODY SHAPE vakuuminiu treniruokliu galima sudeginti net iki 5000 kalorijų per vieną užsiėmimą.

Treniruoklio technologijos užtikrina, kad raumenys naudotų energiją. Tik su BODY SHAPE vakuuminiu treniruokliu jums pavyks sulieknėti be specialios dietos. Saugu sportuoti žmonėms turintiems viršsvorio problemą.

Kuo horizontalus dviratis unikalus?

INFRA SHAPE – tai revoliucinė kombinacija kuomet gulint sportuojama ant dviračio veikiant vakuumui, infraraudoniesiems spinduliams ir kolagenui. Šis derinys užtikrina įvairapusį, tikslinį fizinį aktyvumą bei teigiamus potyrius. Fizinės pastangos patogioje pozicijoje leidžia lengviau pasiekti rezultatus. Tiesiog, gulite, sportuojate ir mėgaujatės tuo – tai įmanoma tik su INFRA SHAPE Horizontal.

Gulima poza sumažina apkrova jūsų nugarai, todel ši kapsulė pirmiausia rekomenduojama žmonėm turintiem problemu su nugara. Sportuojant horizontalioje pozicijoje sumažinama rizika nugaros traumu, ženkliai mažesnė sąnarių apkrova ir taip pat nereikalauja daug fizinių pastangų. Tai įdomi alternatyva pasižyminti aukštesniu komforto lygiu. Saugu sportuoti žmonėms turintiems viršsvorio problemą.

BODY SHAPE ir INFRA SHAPE yra unikalūs (vakuuminiai) treniruokliai skirti efektyviam lieknėjimui. Neatsitiktinai juose išskirtinai rasite:

  • Infraraudonuosius spindulius
  • LED kolageną
  • Vakuumą
  • Oro jonizaciją
  • Chromoterapiją
  • Aromaterapiją
  • Ozono treapiją
  • Papildomą šildymą

Ko tikėtis?

Itin intensyvios kardio treniruotės, kuris leis efektyviai sulieknėti, sumažinti apimtis ir odas pataps lygesnė dėl sumažėjusio celiulito.

Geros savijautos studija.

Pasirūpink savimi dabar.