LUX Fit

Roll Shape masažas

Limfodrenažinis aparatinis masažas atliekamas su moderniais treniruoliais.

Roll Shape masažas

Kas yra Roll Shape masažas?

Limfodrenažinis masažas su „Roll Shaper“ aparatu atlieka generalinį viso organizmo valymą sudarydamas vibruojančio slėgio bangas. Tai paprasta ir neskausminga procedūra, kurios metu suaktyvinama limfos apytaka – taip gerinama kraujotaka, mažinamas celiulitas bei kūno apimtys, skatinamas skysčių pasišalinimas.

Roll Shape masažo nauda organizmui?

Limfodrenažinis masažas turi daug privalumų sveikatai ir savijautai: suteikia daugiau energijos ir pakelia nuotaiką, gerina medžiagų apykaitą ir miego kokybę, stiprina imuninę sistemą, mažina patinimus ir pagreitina kraujo cirkuliaciją. Be to, oda tampa švaresnė, sustiprinamas raumenų tonusas, o jau po kelių seansų mažinamas riebalų kiekis, taip pat ryškiai sumažėja celiulitas.

Kodėl Roll Shape geriau už tradicinį masažą?

Limfodrenažinis masažas turi daug privalumų sveikatai ir savijautai:

  • Per vieną valandą sudeginama 450 kalorijų, o tai net daugiau nei aerobikos treniruotėje (380 kcal).
  • 3 kartus intensyvesnis ir efektyvesnis už tradicinį masažą rankomis, todėl rezultatai pasiekiami greičiau.
  • Limfodrenažinis masažas yra pigesnis nei tradicinis (rankų).
  • Kai kurie žmonės kur kas labiau mėgsta „Roll Shaper“ aparatą, nes nejaučia diskomforto, kai kitas asmuo juos liečia.

Kada ir kokių rezultatų galiu tikėtis?

Norint pasiekti maksimalų poveikį, t.y. atsikratyti celiulito ir sumažinti kūno apimtis, būtina atlikti procedūrų kursą, kurio trukmė priklauso nuo individualių poreikių bei situacijos. Būklę ir procedūrų skaičių padės įvertinti specialistas.

Paprastai pradžioje kiekvienam rekomenduojama intensyvi užsiėmimų programa – 12 užsiėmimų per mėnesį (po 3 procedūras per savaitę) arba 8 užsiėmimus per mėnesį (po 2 procedūros per savaitę). Siekiant išlaikyti rezultatus, rekomenduojama tęsti užsiėmimus bent po 1 kartą per savaitę.

Roll Shape exclusive touch?

Tai daugiausia funkcijų turinti įrenginio versija: infraraudonieji spinduliai, šviesų terapija, kolagenas ir jonizacija. Tai turbūt vienintelis tokio tipo įrenginys rinkoje turintis tiek funkcijų.

Geros savijautos studija.

Pasirūpink savimi dabar.